„Aš dar nesu visai kapituliavęs. Mokausi. Bandau. Kas dieną. Aš tik pakeliui. Iš kažkur į kažkur…“

                                                Jono Meko mintys iš filmo „Jono Meko Antologija”

           Mokymosi, savęs pažinimo, būties prasmės ieškojimo kelias ne visada būna aiškus, primena tamsoje ar migloje dunksančio daikto kontūrus… Kad mintys ir patirtys ne visuomet iškarto apčiuopiamos, vėliau atsispindi tolimesniuose žmogaus gyvenimo įvykiuose…

                Tiksliųjų ir gamtos mokslų bei etikos mokytojos mokinius pakvietė į viktoriną „Žodžių paieškos gamtos eskizuose“. Klasių atstovai, atlikę savęs pažinimo testą, sužinojo savo spalvą ir jos reikšmę, išbandė save sprendžiant  logines ir matematines užduotis.

              Vienos užduotys buvo linksmos, kitos – intriguojančios, o  kai kurios privertė rimtai pamąstyti. Mokinai smagiai dirbo komandose, emocingai atsakinėjo į klausimus, išradingai ieškojo užduočių sprendimo būdų – visi norėjo laimėti pirmąją vietą. 

            Pasisėmę naujų patirčių, apmąstykime jas ir mokykimės iš jų, kad mūsų gyvenimas būtų kuo kokybiškesnis, kad būtume dar labiau pasirengę nugalėti kliūtis, kad įsibėgėję mokytis nebegalėtume sustoti!