Kovas – sąmoningumo didinimo mėnuo „Be patyčių”. Klaipėdos suaugusiųjų gimnazijoje vyko Malonių emocijų savaitė, kurios metu jaunuoliai rašė Draugystės receptus, emociukais dekoravo sausainius, žiūrėjo filmą „Drugelių cirkas”, žaidė žaidimą „Perduok apsikabinimą kitam”.

        Kovo 26 d. 8 klasės mokinių komanda kartu su auklėtoja Andre Malinauske dalyvavo nuotolinėje respublikinėje viktorinoje–protų mūšyje „Praleidžiu progą pasityčioti 2024!“.  Renginio tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į patyčių ir smurto prieš vaikus problemas formuojant teigiamas nuostatas į pagarbų bei draugišką tarpusavio bendravimą. Mokiniai  Actionbound programėlėje atsakinėjo į klausimus, atliko kūrybines užduotis. Džiaugiamės mokinių rezultatais, įgytomis žiniomis bei nauja patirtimi dalyvaujant respublikinėje viktorinoje-protų mūšyje.

           Gerbkime save ir kitus, padėkime vieni kitiems ir džiaukimės drauge ne tik šį mėnesį, bet ir kiekvieną dieną!