Lapkričio mėnesį Lietuvoje tradiciškai skelbiama Suaugusiųjų mokymosi savaitė, kurią organizuoja Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija. Šių metų Mokymosi savaitės idėją įkvėpė avangardinio kino kūrėjo Jono Meko mintys apie prasmės ieškojimą kasdieniuose, paprastuose dalykuose, apie mokymąsi – kasdienybės prasmę.

          Klaipėdos suaugusiųjų gimnazijos bendruomenė, kaip ir kasmet, įvairiais renginiais ir veiklomis paminėjo Suaugusiųjų mokymosi savaitę. Lapkričio 23 d. visa bendruomenė dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse ,,Švenčių kontūrai lapkričio fone‘‘. Renginio pradžioje visus užbūrė švelni lumzdelio melodija. Gimnazijos direktorius Marius Vilimas šiltai pasveikino renginio dalyvius, primindamas, kad mokytis galima įvairiai. Mokiniams buvo pristatyti rašytojų Šatrijos Raganos, Salomėjos Nėries ir Vytauto Mačernio kūrybos siluetai. Išeinantis lapkritis subūrė Gimnazijos bendruomenę bendroms veikloms ir leido įvairiomis formomis, nuotaikomis, spalvomis kurti savo mokymosi siluetus.