Šių metų lapkričio 21d. vyko užsienio (anglų) kalbos dailiojo rašymo konkursas “Calligraphy Art in English“ („Kaligrafijos menas angliškai“), kurio tikslas buvo prisidėti prie suaugusiųjų mokymosi savaitei „Mokymosi siluetai“ skirtų veiklų, akcentuojant kalbos ir meno ryšio svarbą mokymesi.

        Konkurse dalyvavo gimnazijos II, III ir IV klasių mokiniai. I-ąją vietą laimėjo IIIC klasės mokinė Monika Elvikytė, II-ąją vietą užėmė IVD klasės mokinė Ema Pociūtė, III-ąją vietą – IVC klasės mokinė Sonata Dobelinskienė. Originaliausio rašto nominaciją pelnė IVE klasės mokinė Ramutė Šlušnienė. Laimėtojams buvo įteikti diplomai. Visi dalyviai gavo padėkos raštus už dalyvavimą.

           Konkurso metu mokiniai ne tik pademonstravo savo dailyraštį, bet dar kartą turėjo progos pamąstyti, koks yra svarbus mokslas ir  koks gali būti glaudus kalbos ir meno ryšys.
            Dėkojame visiems dalyviams ir linkime sėkmės kituose konkursuose.