Šių metų gegužės 12d. mūsų mokiniai Denis Kušnir, Aldas Žukauskas ir Dominyka Kilinskytė dalyvavo Respublikinėje nuotolinėje mokinių konferencijoje anglų kalba “Information Literacy” (liet. „Informacinis raštingumas“), kurią organizavo  Zoom aplinkoje Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinis mokymo centras.

             Konferencijos metu mūsų pranešėja Dominyka pristatė pranešimą „Information Literacy in Practice“ (liet. „Informacijos raštingumas praktikoje“). Ji kalbėjo apie informacijos raštingumo ir medijos raštingumo sąsają. Paminėjo,  kad yra labai svarbu ne tik mokėti atsirinkti tinkamą bei tikrą informaciją internete, bet ir labai svarbu, kokią informaciją bei medžiagą mes patys publikuojame socialiniuose tinkluose.

          Tad, nuoširdžiai dėkojame mūsų gimnazijos dalyviams ir linkime sėkmės tolimesnėse konferencijose,  kurių metu galime pristatyti bei pasidalinti su kitais savo patirtimi. Konferencijai mokinius ruošė anglų kalbos mokytoja Lina.