Gegužės 31-oji –  tarptautinė nerūkymo diena. Tądien visi rūkantieji skatinami bent vieną dieną nerūkyti, atsisakyti tabako gaminių bei atkreipti dėmesį į rūkymo sukeltą pavojų žmogaus organizmui. Šiais metais ypatingą dėmesį skyrėme elektroninių cigarečių rūkymo prevencijai. Drauge su gimnazistais parengėme informacinį stendą, kuriame pateikėme ne tik informaciją apie elektronines cigaretes, bet ir išskyrėme naudą sveikatai metus rūkyti.

                      Minint šią dieną mokiniai buvo kviečiami dalyvauti narkotikų, tabako ir alkoholio -kontrolės departamento organizuojamame konkurse ,,TAU TO NEREIKIA”. Sveikiname IVD klasės mokines Rimantę Ribinskytę ir Robertą Kučinskaitę, kurioms įteikti padėkos raštai už kūrybiškumą. O mūsų gimnazijoje buvo organizuojamas fotokonkursas ,,CIGARETĘ KEIČIU Į… ”. Jame dalyvavo jaunimo ir suaugusiųjų klasių mokiniai.

 Sveikiname nugalėtojus: 

1-oji vieta – Sonata Dobelinskienė IVC kl.,

2-oji vieta – Gabrielė Poliščiuk 8BJ kl.,

3-oji vieta – Lina Uznienė IVC kl.

             Niekada nevėlu mesti rūkyti, kvėpuokite laisvai, saugokite savo ir kitų sveikatą!