Gegužės 30 d. gimnazijos 7-8 klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame renginyje „Žinojimas saugo“, kurį organizavo Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, Klaipėdos priešgaisrinė gelbėjimo valdyba ir Švyturio arena. Mokiniai sužinojo, kaip pasiruošti nelaimėms ir kaip elgtis jų metu. Kiekvienas iš mūsų turi pasirūpinti savimi ir artimaisiais bent 72 valandas, kol atvyks pagalba.  Mokiniai pamatė, ką reikia turėti Išgyvenimo krepšyje 72 valandoms, galėjo apsilankyti uždūmintame kambaryje ir išgirsti patarimų, kaip apsisaugoti gaisro atveju, stebėjo imituotą automobilyje prispausto vairuotojo gelbėjimo operaciją, iš arčiau susipažino su ugniagesio gelbėtojo profesija. 

       Žmogaus saugai aktualios informacijos galima rasti interneto svetainėse: www.LT72.lt,  www.rsc.lthttps://redcross.lt/