Rugsėjo 6 dieną  Klaipėdos suaugusiųjų gimnazijos  IIIC ir IVD klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje-edukacinėje istorijos pamokoje Pilies muziejuje ,,Viduramžių pramogos ir žaidimai“. Klaipėda – vienas iš seniausių viduramžių miestų, kurio 770 m. jubiliejų šiemet švenčiame. Pamokos metu prisiminėme Klaipėdos krašto istoriją. Autentiškuose viduramžių požemiuose mokiniai plačiau susipažino su pilies ir miesto raida. Pamatėme piliavietėje ir senamiestyje rastus ir eksponuojamus archeologinius radinius, dokumentus, Klaipėdos miesto antspaudą. Susipažinome su viduramžių laikų klaipėdiečių verslais, kultūra, papročiais ir tradicijomis. Laikėme rankoje riterio kalaviją, išbandėme savo rankos miklumą, akies taiklumą, bei proto aštrumą.  Netradicinė –edukacinė istorijos pamoka ,,Viduramžių pramogos ir žaidimai“ praėjo labai įdomiai ir turiningai. Mokiniai ne tik praplėtė savo turimas istorines žinias apie Klaipėdą, bet ir patyrė kaip pramogavo, žaidė tos tolimos epochos žmonės.