Minėdami Pasaulinę dieną be tabako, mokiniai ir mokytojai dalyvavo Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento organizuotoje socialinėje akcijoje „Ženk Nerūkęs“, kuri vyko gegužės 2 – 30 dienomis. Vieni žingsniavo pasirinkę gyvenimą „be dūmų“, kitiems tai buvo proga pabandyti turimą priklausomybę iškeisti į naują ir sveikesnį įprotį. Mobiliojoje programėlėje ,,#walk15“ rinkome žingsnius, o akcijos pabaigoje visi gavome dalyvių diplomus.

         Gimnazijoje parengėme informacinį stendą ,,Rūkymo žala“, kuriame išskyrėme pagrindinius rūkymo sukeliamus pavojus atskiriems organams bei kūno dalims.

             Linkime saugoti savo sveikatą. Jei rūkote, meskite šiandien: dėl savęs ir dėl savo artimųjų. Nors atsisakyti šio žalingo įpročio nėra lengva, bet, kaip teigia Nelsonas Mandela: „Visada kažkas atrodo neįmanoma, tol, kol tu to nepadarai”.