„Naujas gyvenimas prasideda kiekvieną akimirksnį.
                                                                             Džiaugsmingai bėkime jo pasitikti.
                                                                            Geriau juk pakelti galvą ir žvelgti pirmyn , negu                                                                                          amžinai sustingti praeityje.

                Gegužės 26 dieną mūsų gimnazijoje nuaidėjo Paskutinis skambutis, skelbdamas nueito kelio pabaigą ir naujojo pradžią.

         Šventės metu netrūko jautrių akimirkų, skambėjo sveikinimai bei palinkėjimai abiturientams. Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Audra Odinienė. Buvo įteikti apdovanojimai geriausiems mokiniams. Šventės dalyvius džiugino atliekamos dainos bei ispanų, romų ir Kaukazo tautų lyriniai šokiai. Tradiciškai abiturientai perskaitė Testamentą ir kartu su simboliniu mokyklos raktu perdavė gimnazijos trečiokams. Gimnazistai savo pagarbą bei padėką mokytojams išreiškė prasmingomis, bet kartu šmaikščiomis nominacijomis.

                   8-oji gimnazijos abiturientų laida, dovanodama mokyklai gėles, kurios bus pasodintos mokyklos gėlyne, linkėjo, kad jos žydėtų taip, kaip žydėjo jie.

             Tad, nuoširdžiai sveikiname visus pradedančius naują gyvenimo etapą ir linkime kuo geriausios kloties žengiant toliau!