Spalio 10 dieną kasmet minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Ši diena mums primena, kokia svarbi  ne tik fizinė, bet ir psichinė sveikata. Ši diena leidžia stabtelti ir pasirūpinti tuo, ką dažnai pamirštame – save, savo emocinę ir dvasinę savijautą. 

         Šią dieną mokyklos pirmojo aukšto fojė gimnazijos mokiniams buvo demonstruojamos skaidrės apie psichikos sveikatą bei ją stiprinančius ir silpninančius veiksnius, apie psichologinės pagalbos galimybes mokykloje bei Lietuvoje. Mokiniams ir mokytojams buvo dalinami knygų skirtukai su praktiškais psichikos sveikatos stiprinimo patarimais, ir šių sutrikimų atpažinimo požymiais. Mokiniai, mokytojai ir kiti darbuotojai galėjo pasimatuoti savo savijautą ir nuotaiką žaismingu jausmų termometru.

         Yra itin svarbu neignoruoti ir nevengti, bet pripažinti visus kūno simptomus, visus jausmus, emocijas ir pojūčius, kuriuos patiriame, kai mums sunku. Gyvenimas yra sunkus, tačiau tai pripažinus ir suvokus, palengvėja.