Kalėdų eglučių kiemelis tapo neatsiejama Klaipėdos miesto tradicija. Vienuoliktus metus iš eilės Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka organizavo šventinį eglučių kiemelį, kuriame pirmą kartą sužibo ir mūsų gimnazijos eglutė. Pirmą kartą eglutės buvo pažymėtos QR kodais, kuriuos nuskenavus lankytai girdėjo įgarsintas poetų eiles, skaitomas eglutes kūrusių bendruomenių.
Sausio 16 dieną Padėkos popietės metu buvo pagerbti ir apdovanoti eglučių kūrėjai. Dalyvius sveikino bibliotekos direktorė Laura Šimkevičė, dainas atliko Martyna Rudelytė-Lisovoj.
Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.Gerai