Šiemet minime 33-ąsias sausio įvykių metines. Siekiant prisiminti šios dienos svarbą ir pagerbti žuvusius už Lietuvos laisvę, istorijos mokytoja metodininkė Severija Rudeičiukienė pakvietė gimnazistus  į pilietiškumo pamoką „Pergalės šviesa“. Pamokos metu I-IV gimnazijos klasių mokiniai aptarė skaudžius Sausio 13-ios įvykius, tylos minute pagerbė žuvusius Lietuvos Laisvės gynėjus bei prisiminė Ukrainoje šiuo metu vykstantį karą. Peržiūrėję video medžiagą ,,Laisvės paukštė” ir remdamiesi savo turimomis žiniomis, gimnazistai aktyviai diskutavo apie tai, kaip Sausio 13-oji pakeitė Lietuvos ir Europos istoriją. Mokiniai konstatavo, kad vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai 1991 m. sausį pasiekė istorinę pergalę, kurios dėka, šiandien galime kalbėti lietuviškai, laisvai reikšti savo mintis, svajoti bei kurti…