Ateik, ateiki

Prie mokyklos slenksčio

Ir atiduoki,

Kas sunku, netikra.

Ateik, ateiki

Ir tyliai pasisemki

Tiesos, gerumo, išminties, kantrybės.

                                                 (S. Bilienė)

              Įkvėpti vasaros įspūdžių mokiniai, jų tėveliai ir mokyklos darbuotojai susirinko į Mokslo ir žinių dienos šventę. Mūsų gimnazijos direktorius pasveikino visą bendruomenę su šia švente ir palinkėjo mokiniams per šiuos mokslo metus pažinti ir atrasti save. Debesuotą su pragiedruliais Rugsėjo 1-osios orą palygino su pasitaikančiais mokymosi sunkumais, kuriuos palaipsniui keičia sėkmingi momentai. Šventės metu 10 klasės mokinys Džiugas skaitė eiles, susirinkusieji stebėjo nuotraukų filmą „Iš mokyklos gyvenimo…“. Jaunimo skyriaus vedėja palinkėjo visiems sėkmingų mokslo metų. Klasių vadovai taip pat pasveikino savo auklėtinius ir surengė pirmąją pamoką, per kurią mokiniai ir mokytojai dalijosi vasaros įspūdžiais, susipažino su naujais bendraklasiais, sveikino vieni kitus ir aptarė artimiausius mokymosi planus.