Prasidėjus rimties, susikaupimo ir apmąstymo metui, Gimnazijoje vyko renginys, skirtas Adventui – gražiausiam ir paslaptingiausiam prieškalėdiniam laikotarpiui. Gruodžio mėn. 22 d. mokiniai ir mokytojai dalyvavo adventinėje – kalėdinėje popietėje „Kalėdų stebuklo belaukiant”. Gimnazijos mokiniai visus pradžiugino gražia programa. Popietės metu mokiniai prisiminė šio ypatingo laikotarpio papročius ir tradicijas, dainavo kalėdines dainas, deklamavo eiles ir nustebino kalėdiniu šokiu. Renginyje apsilankęs Kalėdų senelis pamokino naujų dainų ir visus apdalino dovanėlėmis. Vėliau mokiniai pakvietė į kalėdinį karaoke. Renginyje vieni kitiems linkėjome gerumo ir džiaugėmės artėjančia šv. Kalėdų laukimo nuotaika. Advento laikotarpis – tai geras laikas tapti geresniu sau pačiam ir šalia esančiam.