Rugsėjo 8–16 dienomis įvairiuose šalies miestuose vyko tradiciniu tapęs Mokslo festivalis. Mūsų gimnazijos ketvirtokai dalyvavo Klaipėdos valstybinės kolegijos organizuotose paskaitose. Paskaitoje  „Nematomi „draugai“ tavo organizme ir jų gerieji darbai skrandyje-smegenyse-odoje“ mokiniai susipažino su nematomais „draugais“, sužinojo jų vardus, ką jie veikia mūsų organizme, mikroskopu įvertino jų formas, padegustavo funkcinio maisto bei sužinojo apie jo naudą organizmui.

           Antroje paskaitoje  „Veido odos diagnostika – kosmetologinės priežiūros ir mitybos gairės“ gimnazistai, naudodamiesi profesionaliu klausimynu, galėjo įsivertinti savo odos būklę. Dalyviai, pasitelkdami kompiuterinę programinę įrangą, nusistatė savo odos drėgmės lygį.

           Šios paskaitos buvo naudingos, nes mokslo pažangai pasaulyje spartėjant, gyvybiškai svarbu suvokti naujų išradimų ar technologijų pasekmes žmogui ir civilizacijai. Tam, kad kuo  geriau prisitaikytume prie besikeičiančios tikrovės ir išnaudotume atsiveriančias galimybes.