Tradiciškai kovo mėnesį prisijungiame prie „Vaikų linijos“ inicijuoto Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ.

                 Mokiniai žiūrėjo prevencinės programos “Savu keliu” filmukus “Aš -bendruomenės dalis”, “Kai kyla konfliktas”, “Skirtinga komunikacija”, “Socialinės paramos tinklas”. Dalyvaudami akcijoje “Atsiprašymų lietus” mokiniai sužinojo tikro atsiprašymo taisykles, pasvarstė, kodėl kartais atsiprašyti būna labai sunku, ant “lietaus lašelių” rašė atsiprašymus žmonėms, kuriuos įskaudino, įžeidė arba grubiai, nepagarbiai pasielgė. Taip pat sukūrėme informacinį stendą ,,Dalinkimės draugyste“.

                Sąmoningi ir atsakingi turime būti visus metus, tačiau kovas yra mėnuo, skirtas sutelkti vaikų ir suaugusiųjų dėmesį į patyčių problemos aktualizavimą ir jos sprendimo būdus. Patyčios neturi amžiaus cenzo. Čia ir dabar yra puikus laikas kalbėtis apie patyčias. Kuo daugiau mokiniai apie tai turės informacijos, tuo lengviau ir drąsiau jausis susidūrę su patyčiomis.