„Tikroji meilė – tai žvaigždė skaisti,

                                                                  Kuri nė mirksniui nepaliauja degti

                                                                  Ir drąsina jūreivį gūdžią naktį,

                                                                  Kai laivą svaido viesulai pikti.“

                                                                                              Viljamas Šekspyras

                Vasario 9-11 dienomis vieni kitus sveikinome su artėjančia Šv. Valentino diena. 8-9 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Ką žinai apie Meilės dieną?“, ragavo širdelės formos meduolius, savo dėmesį mokytojams parodė įteikdami saldžias „gėlytes“, sužinojo, kaip pasaulis švenčia Šv. Valentino dieną.

      Viktorinoje varžėsi vaikinų ir merginų komandos. Suskaičiavus rezultatus ir paaiškėjus, kad lygiosios, prireikė papildomos užduoties. Per labai trumpą laiką komandos turėjo sugalvoti ir sukurti Meilės dienos atviruką. Nepriklausoma komisija, sudaryta iš gimnazijos darbuotojų, nusprendė, kad merginų sukurta atvirutė surinko šiek tiek daugiau balų, ir merginos tapo nugalėtojos.

                Dėkojame klasių vadovėms Ritai, Vijolei, Jolantai ir mokytojo padėjėjai Danguolei už suorganizuotas žaismingas, kūrybiškas, įtraukiančias, pozityvią energiją skleidžiančias veiklas.   

                Mylėkite ir būkite mylimi!