Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi ir didžiuojasi bene garbiausio amžiaus šalyje mokytoja Antanina Račkaitiene. Ji, būdama 82 metų ir turėdama 54 metų mokytojavimo patirtį, kasdien skuba į klasę mokyti mūsų gimnazijos mokinius matematikos.

Mokytojo pašaukimas – tai garbinga ir atsakinga misija būti žmogaus bendrakeleiviu. Mokytoja Antanina visuomet padeda mokiniams savyje atrasti talentų lobyną, asmens vertę, dalytis savo dvasinėmis vertybėmis.

Tad linkime Jums, mokytoja Antanina,  geros sveikatos, stiprybės, ištvermės, neblėstančio entuziazmo atsakingame ir sunkiame darbe. Tegul Jūsų meilė, šiluma ir išmintis jauniems žmonėms padeda išsiauginti tvirtus sparnus prasmingam skrydžiui į gyvenimą.

Daugiau skaitykite čia