Gegužės 21 dieną mūsų gimnazijos suaugusiųjų klasių mokiniai vyko į pažintinę ekskursiją. Mokiniai lydimi mokytojų lankėsi Kaune.

Saulėtą rytą atvykome į Kadagių slėnį ir vaikštinėjome ant skardžio krašto 2010 m. įrengtu 1,3 km. ilgio pažintiniu pėsčiųjų taku, nuo kurio atsiveria išplatėjusio Nemuno, Dabintos salos panorama ir kerinčios atodangos.

Pasigrožėję nuostabiais gamtos vaizdais kelionę tęsėme aplankydami Kauno VII-ąjį fortą. Jame dalyvavome edukacinėje veikloje ,,Kulinariniai eksperimentai“.  Užsiėmimo metu gilinome žinias apie pagrindines maisto medžiagas, kalbėjome apie įvairius maisto priedus ir ateities maistą. Mokiniai patys gamino įvairių skonių gėrimų  „ikrus”, taikydami žemos temperatūros metodą kūrė ledus. Po visų kulinarinių eksperimentų vyko pagamintų gėrybių degustacija.

Toliau kelionę tęsėme aplankydami Pažaislio kamaldulių vienuolyną bei Švč. Mergelės Marijos apsilankymo pas Elžbietą bažnyčią. Čia susipažinsime su šio ansamblio meistriškumu, išmintimi, išskirtinėmis medžiagomis, religija, filosofija, proporcijomis, apšvietimu bei turtinguoju Pažaislio fundatoriumi K. Z. Pacu ir neturto įžadus davusiais vienuoliais kamalduliais.

Po ilgos, bet įdomios dienos, kupini gražių įspūdžių, grįžome namo.