Š. m. sausio 19 dieną 8-10 jaunimo klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Prekybos žaidimas Pirklio namuose“. Edukacijos pradžioje mokiniai susipažino su turtingo kauniečio XV a. pabaigoje pastatytu namu, dabar vadinamu Perkūno namais. Vėliau mokiniai, susiskirstę į skirtingų miestų amatininkų gildijų komandas, žaidė žaidimą – organizavo darbus, pirko medžiagas, gamino prekes, stengėsi jas parduoti, skaičiavo pelną. Žaidimo metu dalyviai suprato, kaip vyksta gamyba ir prekyba, kaip kuriamas bendras gėris, suprato, kas labiausiai motyvuoja kūrybai ir darbui, kaip suburti darnią komandą, kodėl svarbus sąžiningumas ir tvarumas versle Žaidimo pabaigoje aptarėme, kaip sekėsi pasiekti tikslą, kokie kiekvieno dalyvio talentai, ką naujo sužinojo apie save ir prekybą, ką galima pritaikyti savo aplinkoje ir Gimnazijoje.