Šių metų lapkričio 20 d. vyko užsienio (anglų) kalbos dailiojo rašymo konkursas ,,Calligraphy Art in English („Kaligrafijos menas angliškai“). Konkurso tema ,,Personal Learning Networks“ („Asmeniniai mokymosi tinklai“).

Konkurso tikslas – prisidėti prie Suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi tinklai“ veiklų, tobulinant dailiojo rašto įgūdžius bei supažindinant mokinius su kalbos mokymosi galimybėmis per asmeninius socialinius tinklus.

Konkurse dalyvavo Gimnazijos I, II, III ir IV klasių mokiniai. I vietą laimėjo IIIC klasės mokinė Margarita Aleksejeva, II vietą laimėjo IVE klasės mokinė Aistė Kulitavičiūtė, III vietą laimėjo IVC klasės mokinė Evaluna Mataitytė, o originaliausio rašto nominaciją pelnė IVA klasės mokinė Marija Čiurilova. Laimėtojams buvo įteikti diplomai, o dalyviai gavo padėkos raštus už dalyvavimą.

Konkurso metu mokiniai ne tik pademonstravo savo dailų raštą, bet taip pat galėjo pamąstyti apie asmeninių mokymosi tinklų kūrimą ir jų svarbą mokantis kalbų.

Dėkojame visiems dalyviams ir linkime sėkmės kituose konkursuose.