2023 m. kovo 2 d. Klaipėdos suaugusiųjų gimnazijoje šurmuliavo Šimtadienio šventė ,,Šimtadienio kruizas 2023’’. Šimtadienis – viena gražiausių ir linksmiausių švenčių. Šventės organizatoriai pakvietė abiturientus į įspūdingą Šimtadienio kruizą. Renginio pradžioje Gimnazijos direktorius Marius Vilimas palinkėjo abiturientams pasiekti visus tikslus ir sėkmingai išlaikyti brandos egzaminus. Gražiausius sveikininimus ir linkėjimus auklėtiniams išsakė 4A, 4B, 4C, 4D, 4E ir 4F klasių auklėtojos Erika Rybakova, Simona Jankauskė, Aldutė Pukinskienė, Lina Griščenkovienė ir Laura Jurevičienė. Linksmasis laivo kapitonas, jo gražuolė palydovė ir salos gyventoja buvo parengę įdomių užduočių ir išbandymų dvyliktokams: turėjome įsitikinti, ar dvyliktokai pasiruošę brandos egzaminams. Šventėje šoko choreografijos studija ,,Inkarėlis’’, dainavo Dainos studija ,,Keberiokšt’’. Vakaro pabaigoje abiturientams buvo įteiktas įspūdingas pusatestatis – baltas tortas, kuriuo visi dalyviai pasivaišino. Renginyje netrūko juoko, muzikos ir dainų. Šimtadienis – linksma šventė, kuri tuo pačiu primena, kad lieka vis mažiau dienų iki brandos egzaminų.