„Išsilavinęs žmogus yra tas, kuris žino, kaip sužinoti tai, ko jis dar nežino“.

                                                                          Vokiečių filosofas George Simmel

           Jungtinės Tautos paskelbė sausio 24 dieną Tarptautine edukacijos diena. Ši diena skirta atkreipti dėmesį į žmones, neturinčius galimybių mokytis ir siekti, kad mokslas būtų prieinamas visiems. Gimnazijoje taip pat paminėta Tarptautinė edukacijos diena. Diena buvo skirta parodyti svarbiausius pokyčius, kurių reikia siekti, kad būtų įgyvendinta kiekvieno žmogaus pagrindinė teisė į švietimą, kuriama tvaresnė, įtraukesnė ir taikesnė ateitis.

        Minėdami Tarptautinę edukacijos dieną, jaunimo klasių mokiniai ir mokytojai žiūrėjo Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus sukurtą filmą apie rašytoją Ievą Simonaitytę, klausėsi šišioniškių tarme skaitomo romano ,,Aukštujų Šimonių likimas‘‘, peržiūrėjo archyvines nuotraukas, gėrėjosi vargonų muzika ir prisiminė garsiosios Klaipėdos krašto rašytojos biografiją. Mokiniai pasidžiaugė visų mūsų teise į mokslą, kuri užtikrina, kad mokymasis būtų prieinamas visiems žmonėms.