Kasmet gruodžio 1-ąją dieną minima pasaulinė AIDS diena. Pasaulinės AIDS dienos minėjimo tikslas – propaguoti brandesnį visuomenės požiūrį į ŽIV/AIDS ligą ir ja užsikrėtusius žmones. Šia diena siekiama priminti apie ŽIV infekcijos grėsmes, paraginti išlaikyti budrumą.

              Jaunimo klasių mokiniai kartu su socialine pedagoge Jolanta ir psichologe Andre diskutavo, žaidė protų mūšį. Mokiniai domėjosi viruso plitimo ir užsikrėtimo būdais, stebėjosi, kad egzistuoja užsikrėtimo rizika atliekant tokias procedūras, kaip tatuiruočių darymas, auskarų vėrimas, klausė apie ligos simptomus, apsisaugojimo ir gydymo galimybes, taip pat išgirdo naujausią statistiką apie ŽIV viruso paplitimą Lietuvoje.

          Prevencijos metu suaugusiųjų klasių mokiniai aktyviai dalyvavo viktorinoje „AIDS: geriau žinoti”.