„Mano gyvenimas nėra važiavimas į tikslą, bet grožėjimasis važiuojant“

                                                                                                       Jonas Mekas

           Šiemet Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija 23-ąjį kartą kvietė visus suaugusiuosius mėgautis gyvenimu ir mokymusi. Šių metų savaitės idėją įkvėpė avangardinio kino kūrėjo Jono Meko mintys apie prasmės ieškojimą kasdieniuose, paprastuose dalykuose, apie mokymąsi – kasdienybės prasmę.

           Nemažas mūsų gimnazijos mokytojų būrys lapkričio 18 d. vyko į Joniškį ir dalyvavo suaugusiųjų savaitės atidarymo konferencijoje „Mokymosi siluetai“ kurioje pranešėjai pasidalino įžvalgomis apie mokymąsi kaip vieną iš kelių į gyvenimo įprasminimą, papasakojo savo gyvenimo sėkmės istorijas apie mokymosi įtaką karjerai, kvietė aktyviai išbandyti įvairias veiklas. Renginio metu buvo apžvelgtos suaugusiųjų švietėjų galimybės bendradarbiaujant skleisti aktyvaus mokymosi idėjas projektuose, pristatyti savo patirtį kolegoms „EPALE“ platformoje.  

          Aktyvus mokymasis bet kokiame amžiuje yra raktas į sėkmingą žmogaus gyvenimą, jis suteikia žmogui prasmės, pilnatvės pojūtį.