Rugsėjo 26 dieną Gimnazijoje tradiciškai paminėta Europos kalbų diena. Šiais mokslo metais Kalbų diena paminėta pamokų ir netradicinių užsiėmimų metu. 2022–ieji metai – Europos jaunimo metai. Lietuvių liaudies išmintis sako: „Ką jaunas išmoksi, visą amžių žinosi“. 7, 8 ir 10 jaunimo klasių mokiniai, vadovaujami anglų kalbos mokytojos L. Jurevičienės, žiūrėjo filmukus anglų kalba apie draugystę ir taiką, rinko mintis apie vienybę, o IVC klasės mokiniai aktyviai įsitraukė į diskusiją anglų kalba apie draugystę. IIIC klasės klasės mokinius lietuvių kalbos mokytoja L. Rimeikienė pakvietė į diskusiją ,,Lietuvių kalba Europos kalbų žemėlapyje”. Mokiniai samprotavo apie lietuvių kalbos išskirtinumą, aptarė kalbų situaciją Europoje, atliko viktorinos užduotis ir įsivertino žinias. IA ir IIA gimnazijos klasių mokiniai pabandė spręsti protų mūšio klausimus, parengtus Europos informacijos centro ir su lietuvių kalbos mokytoja V. Žekoniene diskutavo, kodėl gimtoji kalba yra vertybė. Anglų kalbos mokytoja L. Gedgaudienė Europos kalbų dienos proga taip pat pakvietė mokinius į diskusiją – viktoriną anglų kalba ,,English and I‘‘, kurios metu su mokiniais kalbėta apie Europos kalbų dienos svarbą, pabrėžta, kad 2022-ieji metai yra ir Jaunimo metai. Diskutuota ir apie tai, kokią įtaką  kalbų mokėjimas daro jauniems žmonėms, kodėl jie mokosi kalbų, kodėl anglų kalba šiandieniniame pasaulyje yra tokia svarbi. Mokiniai aptarė efektyviausius kalbos mokymosi būdus, dalyvavo viktorinoje apie Europą ir sužinojo daug įdomių faktų apie Europos kalbas.