Rugsėjo 16 – 22 dienomis visoje Europoje vyko renginiai, skirti Europos  judumo savaitei – didžiausiai tvaraus judėjimo kampanijai pasaulyje. Šios aktyvios savaitės nepraleido ir mūsų gimnazijos mokiniai bei mokytojai. Kiekvieną dieną mankštindamiesi ir rinkdamiesi draugiškus aplinkai keliavimo būdus, mokiniai stiprino sveikatą, ugdėsi bendruomeniškumą, pagarbą gyvybei, atsakomybę ne tik už savo, bet ir savo šalies bei visos Žemės ateitį.

                  Rugsėjo 20 dieną 9AJ klasės mokiniai kartu su istorijos mokytoju Tadu dalyvavo žygyje „Dviračių taku“. Rugsėjo 21 dieną jaunimo klasių mokiniai savo ištvermę ir pusiausvyros sugebėjimus pasitikrino dalyvaudami įvairiose rungtyse, kurias gimnazijos aikštelėje linksmai ir išradingai organizavo klasių vadovės. Pusiausvyros rungtį su dviračiais sėkmingiausiai įveikė ir pirmąją vietą užėmė 10AJ klasės mokinys Elvinas Pūkas. Rugsėjo 22 d. vikrumą ir greitį mokiniai demonstravo kūno kultūros mokytojo Luko organizuotose estafetėse. Jų metu netrūko azarto ir gerų emocijų. Savaitę užbaigėme išvyka prie Šiaurinio molo. Kiekvienas nužingsniavome ne mažiau kaip po 10 000 žingsnių, taip prisidėdami prie savo gimnazijos pasiekimų „Mokyklų iššūkyje“, kuris vyksta iki lapkričio 16  d.