Rugsėjo 2 d. dalyvavome jau tradicine tampančioje pirmosios rudens savaitės išvykoje į Smiltynę. Šį kartą persikėlę Naujosios perkėlos keltu, ištvermingai žygiavome miško taku link jūros, pro Hageno kalną. Ant šios kopos yra pastatytas paminklas, skirtas žymiam Prūsijos fizikui ir hidroinžinieriui, Kuršių nerijos apželdintojų vadovui Liudvikui Hagenui.

Vieni kitų pasiilgę mokiniai žingsniuodami dalijosi vasaros įspūdžiais, naujieji mokiniai – prasidėjusių mokslo metų lūkesčiais. Smėlėtame paplūdimyje mokytojai ir mokiniai žaidė judriuosius ir susipažinimo žaidimus, grožėjosi ramia jūra, dalijosi atsineštais užkandžiais ir arbata. Geros nuotaikos nesugadino net prapliupęs trumpas lietus.