Netruko prabėgti smagi vasara ir visi mokiniai, jų tėveliai, mokyklos darbuotojai susirinko į Mokslo ir žinių dienos šventę. Mūsų gimnazijos direktorius pasveikino visą bendruomenę su šia švente ir palinkėjo gražių ir prasmingų naujųjų mokslo metų. Šventės metu mūsų gimnazijos mokiniai skaitė eiles, džiugino susirinkusius svečius  bei mokytojus šokiais ir dainomis. Klasių vadovai taip pat pasveikino savo auklėtinius ir palinkėjo patirti kuo daugiau pažinimo džiaugsmo akimirkų bei drąsos tobulėti. Per pirmą šventišką pamoką mokiniai ir mokytojai dalijosi vasaros įspūdžiais, aptarė planuojamus atlikti darbus.

                    Rugsėjo 1-oji – tai atverčiama nauja knyga, kurią rašome visi kartu. Tad pripildykime šių metų knygą sėkme, džiaugsmu ir kūrybingomis mintimis. Tegul šiais mokslo metais tvirtėja visų mūsų bendrystė.