Gegužės 9 d. anglų kalba vyko viktorina  „Let‘s learn more about Great Britain“. Viktorinoje dalyvavo dešimtų ir vienuoliktų klasių mokiniai. IIA kl. mokinė Agnė Trijonaitė bei IIIC kl. mokinys Nerijus Lukošius skaitė pranešimus apie Didžiosios Britanijos istoriją, papročius, kultūrą.

Po pranešimų mokiniai žiūrėjo įrašą apie Britanijos įžymius žmones bei įžymias vietas, kuo ši šalis ypatinga. Vėliau mokiniai ieškodami informacijos atsakinėjo į viktorinos klausimus. Mokiniai ne tik pagilino anglų k. žinias, bet ir sužinojo daugiau apie Didžiąją Britaniją.

Mokytoja Laura Jurevičienė