Balandžio 15-ąją – Pasaulinę kultūros dieną – vykome į Lietuvos jūrų muziejų. Pasinaudoję Kultūros paso paslaugomis, mokiniai turėjo galimybę ne tik apžiūrėti muziejaus ekspozicijas ir susipažinti su povandeniniu pasauliu, bet ir dalyvauti edukaciniame užsiėmime „Vandens gyvenimo linija“. Užsiėmimo centre buvo Baltijos jūros ruoniai – didžiausi mūsų regione gyvenantys jūrų gyvūnai, kurie kuria mūsų regiono unikalumą ir savitą ekosistemą. Mokiniai įsitraukė į viktoriną-diskusiją, išgirdo tiek žmonėms, tiek ruoniams aktualias ekologijos, taršos ir išlikimo temas. Smagu kiekvieną kartą sugrįžti į Smiltynę, į muziejų. Aktualu permąstyti asmeninį santykį su mus supančia aplinka ir ieškoti gamtai draugiškesnių būdų gyventi ir veikti.