Vasario 24 d. mūsų gimnazijos abiturientai buvo pakviesti į šimtadienio šventę „Aplink pasaulį per 100 dienų“. Renginį paruošė III klasių mokiniai kartu su savo klasių vadovais. Kelionės metu abiturientai aplankė 5 pasaulio valstybes: Didžiąją Britaniją, Ispaniją, Prancūziją, Armėniją ir žinomą savo gimtąjį kraštą Lietuvą! Kiekvienoje šalyje, per įvairias žaidimo formas,  tikrinome ar tikrai mūsų abiturientai yra pasiruošę egzaminams iki kurių liko tik 100 dienų… Renginio metu mes dainavome karokė, šokome, spėliojome dainas, mokėmės bendrauti komandoje ir tiesiog mėgavomės kelionės laiku. O patys aktyviausi abiturientai buvo apdovanoti laimingaisiais bilietėliais. Dėkojame III klasių gimnazistams, pilotui Žydrūnui ir stiuardesei Kristinai už puikiai pravestą šventę ir visišką komfortą skrydžio metu.