Įprasmindami žiemos švenčių laukimo džiaugsmą, gruodžio 15-16 d. gimnazijos Jaunimo skyriaus mokiniai, drauge su specialiąja pedagoge Reda, socialine pedagoge Jolanta ir klasių vadovais kūrė, išlydytu šokoladu puošė ir fotografavo kalėdinius skanėstus.

       Dėkojame Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centrui ir Klaipėdos miesto mokyklų logopedų ir specialiųjų pedagogų metodiniam būreliui už organizuotą respublikinį projektą ,,Kuriame šokoladinį stebuklą“, už galimybę į bendrą veiklą įtraukti specialiųjų poreikių turinčius mokinius.

        Džiaugiamės iniciatyva, skatinančia mokinių bendradarbiavimą, saviraišką, kūrybiškumą, pagarbą vienas kitam.

          Projekto kūrybiniai darbeliai virtualioje parodoje bus eksponuojami iki 2022 m. sausio 31 d. Parodos nuoroda:

https://drive.google.com/file/d/1IVGvrxSc5Zq5qJ2OuWG9KBg4i9mANHw_/view?usp=sharing