Pasaulinę AIDS dieną 1988 m. inicijavo Pasaulio sveikatos organizacija. Kasmet ji minima gruodžio  1-ąją dieną. Pažymint pasaulinę AIDS dieną siekiama propaguoti brandesnį visuomenės požiūrį į ŽIV infekciją ir su ja susijusias problemas.

                Minėdami Pasaulinę AIDS dieną, jaunimo klasių mokiniai, kartu su socialine pedagoge Jolanta diskutavo apie ŽIV ir AIDS, apie imuninės sistemos, saugančios organizmą nuo infekcijų, pažeidimus. Mokiniai domėjosi viruso plitimo ir užsikrėtimo būdais, stebėjosi, kad egzistuoja užsikrėtimo rizika atliekant tokias procedūras, kaip tatuiruočių darymas, auskarų vėrimas, dantų gydymas, klausė apie ligos simptomus, apsisaugojimo ir gydymo galimybes, taip pat išgirdo naujausią statistiką apie ŽIV viruso paplitimą Lietuvoje.

     Biologijos mokytoja Aldona ir socialinė pedagogė Simona  suaugusiųjų gimnazijos klasių mokinius kvietė aktyviai dalyvauti viktorinoje ,,AIDS: geriau žinoti“. Šiame intelektualiame žaidime gimnazistai varžėsi, kas greičiau atsakys į klausimus apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo plitimo būdus, prevenciją, gydymą, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityse.