Lapkričio 18 d. mūsų gimnazijoje buvo skirta fiziniam aktyvumui. Iš ryto gimnazijos suaugusieji mokiniai dalyvavo klasikinio šokio pamokoje. Prie jų  taip pat drąsiai prisijungė gimnazijos mokytojai – „Nesvarbu kiek Jums metų, juk mokytis niekada nevėlu!”.

         Treniruotė buvo sukurta remiantis klasikinio šokio mokymo metodika ir baziniais judesiais. Tai unikalus pratimų kompleksas visoms kūno dalims: kojoms, sėdmenims, klubams, rankoms, pečiams, nugarai, pilvo presui. Treniruotės metu pradedantieji šokėjai stengėsi aktyviai dalyvauti procese, klausytis muzikos ritmo ir teisingai atlikti judesių kombinacijas. Baleto pamokos suaugusiems – tai  puiki mankšta ir emocija, lengvumas, fizinis aktyvumas, elegancija ir grožis!

          Fizinio aktyvumo diena tęsėsi ir po pietų. Baletą pakeitė futbolas.

    Mūsų gimnazijos 4E klasės mokinė Akvilė Ančiukaitytė – Karmonienė gimnazijos bendruomenę pakvietė išbandyti jėgas futbolo treniruotėje. Treniruotę pradėjome nuo lengvo apšilimo, kuris pamažu visus įtraukė į  aktyvų, azartišką žaidimą. Savo įspūdžiais pasidalinome ragaudami vaisių kokteilius paruoštus pagal Akvilės pasiūlytus receptus.

     Dėkojame mokytojai Anželikai už galimybę išbandyti baleto eleganciją ir Akvilei  už treniruotę, kuri padėjo iš arčiau pažinti futbolą.