Rugsėjo 22 d. Klaipėdos kultūros fabriko kino salėje klaipėdiečiai sulaukė retos galimybės nemokamai plačiajame ekrane pamatyti vieną įdomiausių ir originaliausių paskutinių metų literatūros kūrinio ekranizacijų – italų režisieriaus Pietro Marcello filmą „Martinas Idenas“, pelniusį daugybę kino apdovanojimų, kino žurnalų reitinguose įvardintu vienu geriausiu 2019 metų kino filmu. Tais pačiais metais Venecijos kino festivalyje pagrindinio vaidmens atlikėjas Luca Marinelli buvo pripažintas geriausiu aktoriumi.

         Gavę pakvietimą, mūsų gimnazijos moksleiviai taip pat pasinaudojo tokia šaunia proga ir, lydimi neformalaus ugdymo mokytojo Tado Ruškio, apsilankė filmo seanse.

          Prieš kino seansą filmą pristatė kino kritikė Rasa Paukštytė.

         Filmo peržiūrą organizavo Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka ir Kino klubas „8 ½“. Tai vienas iš įvadinių IX Klaipėdos knygų mugės renginių.

         Rugsėjo 22 d. Klaipėdos kultūros fabriko kino salėje klaipėdiečiai sulaukė retos galimybės nemokamai plačiajame ekrane pamatyti vieną įdomiausių ir originaliausių paskutinių metų literatūros kūrinio ekranizacijų – italų režisieriaus Pietro Marcello filmą „Martinas Idenas“, pelniusį daugybę kino apdovanojimų, kino žurnalų reitinguose įvardintu vienu geriausiu 2019 metų kino filmu. Tais pačiais metais Venecijos kino festivalyje pagrindinio vaidmens atlikėjas Luca Marinelli buvo pripažintas geriausiu aktoriumi.

       Gavę pakvietimą, mūsų gimnazijos moksleiviai taip pat pasinaudojo tokia šaunia proga ir, lydimi neformalaus ugdymo mokytojo Tado Ruškio, apsilankė filmo seanse.

         Prieš kino seansą filmą pristatė kino kritikė Rasa Paukštytė.

         Filmo peržiūrą organizavo Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka ir Kino klubas „8 ½“. Tai vienas iš įvadinių IX Klaipėdos knygų mugės renginių.