Naujus mokslo metus pradėjome netradicinio ugdymo diena – pažintimi su Klaipėdos miesto simboliais. Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje sužinojome, kada Klaipėdos miestas švenčia savo gimtadienį, išsiaiškinome senojo miesto vardo – Memelio – kilmę, patyrinėjome, ką galėtų reikšti kiekvienas elementas mūsų miesto herbe, turėjome galimybę istoriniu miesto antspaudu patvirtinti sutartį dėl pilies statybos, pasvajojome, kad galbūt netolimoje ateityje galėsime prisidėti prie Klaipėdos pilies atstatymo… Atsisveikinę su muziejininke, patraukėme pasižvalgyti po įžymias senamiesčio vietas. Mokiniai pasirūpino belaide kolonėle, todėl stabtelėję prie savo maršruto objekto (Taravos Anikė, Stebuklingasis peliukas, Senamiesčio paštas, Kaminkretys, burinis laivas “Meridianas” ir kt. ), mobilios programėlės pagalba galėjome pasiklausyti trumpos istorijos apie jį.